Karavan Yapımı

Kişiye özel karavan yapımı

Hayalinizdeki Karavana Sahip Olun!

Vanda karavan tasarımları dört önemli prensiple yapılır : özgürlük, özgünlük, işlevsellik ve sadelik
Doğal ahşap malzemeler kullanarak el işçiliğiyle oluşturduğumuz her bir karavan birbirinden farklıdır ve müşterilerimizin bireyselliğinin doğrudan bir yansımasıdır. Özel tasarım karavan yapımları sadece size özgü üretilir. Kullanım amacınız, nasıl bir seyahat planladığınız, kaç kişi olduğunuz, boylarınız, kullanım alışkanlıklarınız vb. kısımlar birlikte belirlenir ve tasarım aşamasına geçilir.

Campervan Yapım Süreci


Cappadocia
RHODES
LUNA
SUN
OLIVE
DOST
MOUNTAIN
VANILLA
1. Adım

Motokaravan modellerimizi inceleyin
Daha önce yapmış olduğumuz karavanları inceleyip bir fikir edinebilirsiniz yada farklı fikirlerle gelip bizi şaşırtabilirsiniz. Bunun için instagram ve pintereste güzel örnekler mevcut. Bunun dışında daha önce müşterilerimizin ihtiyacına yönelik yapmış olduğumuz karavanlarımızı inceleyip fikir edinebilirsiniz. Motokaravan modellerimizi incelemek için yan taraftaki listeye tıklayabilirsiniz.
2.Adım

Sizin için mükemmel aracı bulun
Modeli sevdiniz ve bir sonraki adıma hazır mısınız? Minibüs mü panelvan mı ? Arkadan itişmi?, Önden çekiş mi?, Klimalı mı ? Yüksek km ler problem mi ? Uzun bir araç mı ? Kısa mı ? Araç seçimi; kullanım amacı, iç ölçüler, dayanıklılık, rahatlık, servis ve parça yaygınlığı, bütçe vb. konulara göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda fikriniz varsa araç bakma aşasına geçebilirsiniz yada bizden destek alabilirsiniz.
4.Adım

Başlayalım
3d proje üzerinden karavanınızın bitmiş halini görebiliyorsunuz. Bu aşamada tüm revizeler yapılmış renk, donanım ve malzeme seçimi belirlenmiş oluyor. Ödeme planı, sözleşme ve malzeme listesi ile beraber sizi güncel programımıza ekliyoruz ve yapım aşamasına geçiyoruz. Artık karavanınıza kavuşmaya kısa bir süre kaldı !

Güncel Satılık Motokaravan İlanlarımız

Şuan satılık karavanımız kalmamıştır.

İlana giren araçlarımız kısa sürede satılmakta.
Yapımı biten karavanlarımız için sıraya girebilirsiniz. Bu sayede karavan bitmeden önce ilk size haber veririz.

🤞 LİSTEMİZE KAYDOL!

İstenmeyen posta göndermiyoruz!